VILEDA - MicroIntensive L návlek, 45 cm - 1 ks 162388
Popis produktu
Zajistěte dokonalou čistotu s Vileda MicroIntensive L návlekem. Tento jednorázový, oboustranný návlek z mikrovlákna je ideálním řešením pro čištění obtížně přístupných povrchů v kontrolovaných prostředích. Jeho 4vrstvá konstrukce poskytuje vynikající čisticí výkon a vysokou savost, což zaručuje efektivní odstranění nečistot a bakterií.
Návlek je před použitím vypraný a hygienicky zabalený v jednotlivých sáčcích, což zajišťuje jeho sterilitu a kontrolu díky číslu šarže. Díky snadnému klouzání a nízkému rozptylu částic je ideální pro techniky čištění tahem a zvedáním. Prokázaná redukce bakterií až 99,99 % garantuje jeho účinnost v náročných hygienických podmínkách.
Používejte Vileda MicroIntensive L návlek s čističem Multisurface Cleaner a zlepšete úroveň hygieny ve vašem pracovním prostředí. Objednejte nyní a zabezpečte si čistotu, která splňuje ty nejvyšší standardy!
Oblasti použití
- Vhodný pro čisté prostory ve farmaceutickém, zdravotnickém a technologickém průmyslu, kde je vyžadována maximální hygiena.
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace
- Rychlost komukativnost spolehlivost