O nás

1993

Založení společnosti INTE

p. Ing. Jan Teringl zakladatel společnosti INTE působil jako první zástupce (zaměstnanec) českého zastoupení společnosti Kärcher DE. Získané zkušenosti a znalosti následně využil při založení své společnosti INTE v roce 1993.

1996

Transformace společnosti na spol s.r.o.

Firma INTE zajišťuje od roku 1993 prodej a servis čistící techniky německé společnosti Kärcher. Kromě prodeje nabízíme půjčovnu této techniky, výrobu a opravy vysokotlakých hadic a doplňkový prodej malé úklidové techniky a čistících prostředků pro veškeré mycí stroje.

1998

Otevření nové provozovny v Praze 8 Karlíně

1999

Naše první účast na výstavě

2001

Pollet – autorizovaný distributor čistící chemie Pollet

V roce 2000 jsme začali testování belgických čistících přípravků Pollet pro mycí stroje pro společnost Delvita. Po úspěšeném testování se stáváme výhradním distributorem značky Pollet pro český trh s hlavním důrazen na čištící prostředky pro mycí stroje, odmašťovací prostředky pro tlakové mycí stroje a prostředky pro sanaci po požárech.

2002

Povodně

V srpnu 2002 i nás a naší centrálu v Praze 8 - Karlín zasáhla ničivá tisíciletá povodeň, kdy voda v provozovně vystoupala na neuvěřitelných 4,60 m. Zjistili jsme že veškeré stroje Kärcher umí plavat. Díky obětavému nasazení všech zaměstnanců a pochopení našich zákazníků se nám podařilo do 2 měsíců obnovit veškerý provoz firmy a plynule navázat tam, kde jsem před povodněmi byli.

2003

Oslava 10 letého výročí.

2008

Otevřena nová pobočka v Klecanech s moderním servisním zázemím

Abychom se přiblížili více našim zákazníkům ze Středočeského a Ústeckého kraje, otevřeli jsme v roce 2008 novou reprezentační prodejnu na dálnici D8, Exit č. 1. Došlo tak k rozšíření sortimentu a servisních kapacit společnosti.

2009

První eshop na čistící techniku Kärcher v ČR

V roce 2009 jsme jako první spustili internetový prodej - vlastní eshop na čistící techniku Kärcher v České republice, který nabízí prodej profesionálních strojů na čištění, vysávání, mytí stejně tak jako celý sortiment strojů pro domácnost na tlakové mytí, čištění oken, parní čištění a vysávání.

2018

Oslavili jsme 25 let s Vámi.

2019

Nový eshop

V roce 2018 jsme se rozhodli po velmi dlouhé době předělat eshop na nový. Nový eshop je plně responzivní a nabízí nově možnost platby kartou a mnoho dalších vylepšení.