Náhradní díly

U nás můžete zakoupit téměř každý náhradní díl na stroje Kärcher, který potřebujete k opravě nebo údržbě Vašeho stroje. Originální náhradní díly a příslušenství Kärcher Vám poskytnou kvalitu, spolehlivost, záruku a v neposlední řadě ověřenou bezpečnost.

Předtím než provedete objednávku náhradních dílů a pokusíte se Váš stroj opravit vlastními silami chtěli bychom Vám nabídnou náš vlastní záruční a pozáruční autorizovaný servis. V konečném výsledku můžete ušetřit čas a celkové náklady na opravu. Na nákladnější opravy poskytujeme zajímavé slevy na náhradní díly popřípadě při delších opravách zapůjčujeme stroj po dobu opravy zdarma.

Proč nakupovat náhradní díly u nás?

  • Široký sklad náhradních dílů
  • Během 24 hodin více než 95% nejběžnějších dílů k dispozici
  • Možnost věrnostních slev

Jak objednat náhradní díly?

Pro správné objednání náhradních dílů potřebujete znát správné objednávací číslo náhradního dílu. Některá objednací čísla můžete nalézt v návodu k obsluze k Vašemu stroji.

Pokud správné objednací číslo neznáte, rádi Vám pomůžeme s jeho identifikací. Potřebujeme ale znát několik údajů, protože stroje jsou neustále inovovány a náhradní díly nahrazovány jinými.

Označení výrobku: např. HD 5/15 C

Katalogové číslo: např. 1.514-124.0

Výrobní číslo (S/N): např. 041649

(tyto údaje naleznete na kovovém štítku stroje )

Pokud doplňující čísla nemůžete najít nebo si nejste jistí zda jste závadu identifikovali správně můžete volat infolinku našich servisních techniků 602 650 131 kteří Vám rádi pomohou.

Typ produktu

Vaše kontaktní údaje

Souhlasím, aby společnost INTE čistící technika s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.