Parní tryska s 50 ° s plochým paprskem pro čištění a rozmrazování v parní fázi. Používá se k rozmrazování písku a štěrku, odmrazovacího bednění nebo vozidel k odstraňování vosku.Více informací
Parní tryska s 50 ° s plochým paprskem pro čištění a rozmrazování v parní fázi. Používá se k rozmrazování písku a štěrku, odmrazovacího bednění nebo vozidel k odstraňování vosku.
Jednoduché čištění v (téměř) každém bodě: Teleskopický rozstřikovací nástavec se díky 180 ° nastavitelnému závěsu snadno dostane do těžko přístupných míst.
KÄRCHER Vozík na hadici HT 5 M - mobilní a stabilní vozík s robustním kovovým bubnem, nastavitelnou rukojetí a precizním naváděním hadice. Ideální pro snadné skladování zahradní hadice.
KÄRCHER Hadice pro čištění potrubí PC 7.5 je praktická sada určená pro efektivní čištění potrubí, odpadů a svodů. Obsahuje dvě vyměnitelné trysky pro různé druhy čištění.
KÄRCHER Okenní tryska Comfort je ideální pro čištění skleněných povrchů parním čističem. Snadno odstraňuje šmouhy a zajišťuje lesklé výsledky bez chemie.
Kärcher rotační tryska Performance velikost trysky 035 s rotujícím bodovým paprskem ohromí rozdílem: až o 50 % vyšší výkon při čištění a plošný výkon než u jejich předchůdců. nepřepínatelná