mobilní bateriový nízkotlaký čistič KÄRCHER OC 3 Plus Car 1.680-034.0

Mobilní outdoorový čistič Kärcher s lithium-iontovou baterií a 7 litrovou nádrží na vodu. Nenáročná na přepravu a uskladnění. Včetně autoadaptéru pro delší provozní dobu. Více informací
Alternativní produkty
Do tří dnů
Dostupnost na pobočkách:
Praha 8 - Karlín
Do tří dnů
Klecany
Do tří dnů
5 290 Kč 4 372 Kč bez DPH
ks
Potřebujete poradit?
Tento produkt zasíláme s
Zásilkovna Spediční službou - GEIS
Parametry

Popis produktu

Pro všechny, kteří potřebují řešit čištění i na cestách: kompaktní a lehký mobilní čistič KÄRCHER OC 3 Plus Car. Díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné 7 litrové nádrži na vodu očistíte i bez přípojky elektrické energie a vody například i jízdní kolo nebo turistické boty. S šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody je tento outdoorový čistič ideální pro citlivé povrchy. Navíc LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Autoadaptér lze jednoduše zapojit do 12 V zásuvky v autě. KÄRCHER OC 3 Plus tak může být v případě vybití baterie poháněný energií z autobaterie (adaptér neslouží k nabíjení). K mobilnímu bateriovému nízkotlakému čističi je možno dokoupit velmi široké příslušenství.

Parametry

Určeno Hobby

Čistící prostředky

Tento produkt naleznete v těchto kategoriích

Hodnocení

0 Hodnocení

Naposledy
navštívené
Novinka
Alternativy
Mobilní nízkotlaké čistící stroje

Mobilní outdoorový čistič Kärcher s lithium-iontovou baterií a 7 litrovou nádrží na vodu. Nenáročná na přepravu a uskladnění. Včetně autoadaptéru pro delší provozní dobu.

Do tří dnů
  • Určeno
    Hobby
5 290 Kč 4 372 Kč bez DPH