NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

Rady a tipy

Odstraňování plísně v koupelnách

  • V podrobném návodu naleznete tipy, jak účinně odstraňovat nečistoty a plísně v koupelnách za pomoci čistících prostředků a parních čističů. Uvádíme také, jak plísně vznikají, proč jsou tak nebezpečné a jak předcházet jejich vzniku.
Stáhnout (152 kB)

Čištění teras s FVR 30 V

  • Představujeme Vám nový čistič teras FRV 30 V, který Vám ve spojení s profesionálními vysokotlakými stroji usnadní práci, vlastní čištění a také následný úklid. A to díky jedinečné technologii dvou proti sobě otáčejících se trysek, které zvyšují účinnost o 40%. Nyní již můžete čistit bez rozstřiku na okolní čisté plochy a znečištěnou vodu můžete kontinuálně odvádět až do vzdálenosti 10 m.
Stáhnout (302 kB)

Čištění kuchyní s mycím strojem BRS 40/1000 C

  • Kärcher BRS 40/1000 C je podlahový mycí stroj konstruovaný na čištění těžko dostupných míst a zákoutí, jakých naleznete v kuchyních víc než dost. Spojuje velkou čistící sílu svými 1000 otáčkami kartáče a přitom je velmi kompaktní s pojezdovou výškou pouhých 17 mm. Díky tomu se dostanete pod jakýkoliv regál a čištění speciálních protiskluzových podlah bude pro Vás hračkou.
Stáhnout (282 kB)

Průběžné čistění frekventovaných koberců.

  • Přinášíme Vám novou patentovanou technologii na čištění frekventovaných koberců, které je nutné mít neustále pochozí a není možné je čistit klasickou extrakční metodou. Za pomocí stroje BRS 43/500 C a technologie ICapsol můžete koberce vyčistit a oživit během chvilky.
Stáhnout (212 kB)

Vysávání rozměrných koberců v sálech a chodbách.

  • Tam, kde již klasické vysavače nestačí, si můžete vybrat z řady široko záběrových kartáčových strojů Kärcher. Přinášejí ekonomický provoz, kvalitu čistění díky rotačním kartáčům, snadnou ovladatelnost a především větší rychlost čištění.
Stáhnout (342 kB)

Podlahy v novém lesku

  • Zdá se Vám, že jsou Vaše kamenné podlahy zašedlé, poškozené a nemají takový lesk jako nové. V tomto případě je možné oživení podlah za pomocí technologie diamantových padů nebo krystalizace a navrátit jim tak jejich původní lesk a krásu.
Stáhnout (122 kB)

Snižujte náklady s vysavačem T 12/1 Eco!efficiency.

  • Ekologické myšlení a šetrnost k životnímu prostředí je nový trend také v oblasti čištění a čistících strojů. Představujeme Vám nový vysavač T 12/1 Eco!efficiency, který má velmi nízkou spotřebu elektrické energie se srovnatelným výkonem. Je velmi tichý a je až 95% recyklovatelný. Nyní můžete šetřit kromě životního prostředí také svoje náklady.
Stáhnout (402 kB)

Parní čističe proti bakteriím

  • Jsou místa, kde je výskyt bakterií nežádoucí a přitom použití chemikálií je velmi problematické. Takovými místy jsou například sauny s příslušenstvím z neopracovaného dřeva. V takových případech Vám mohou pomoci výkonné parní čističe Kärcher. Například parní čistič DE 4002 s jedinečnou funkcí nastavení vlhkosti páry.
Stáhnout (202 kB)