NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

KÄRCHER HDS 10/20-4 M - vysokotlaký čistič s ohřevem EASY!Force 1.071-900.0

akční nabídka

Vysokotlaký čistič s ohřevem Kärcher HDS 10/20-4 M střední třídy a třídy Super nejen prvotřídně čistí, ale je také extrémně robustní. Nový Eco-stupeň existuje v této formě jen u firmy Kärcher. Pokud stroj běží v tomto nastavení, pracuje automaticky v hospodárném teplotním režimu. To šetří nejen náklady, ale také životní prostředí. Včetně nového příslušenství EASY!Force.

Druh proudu 3/400/50 Ph/V/Hz
Pracovní tlak 30-200/3-20 bar/Mpa
Průtok 500-1000 l/h
Max. teplota přívodní vody 155-80 °C
Příkon 7,8 kW
Nádobka na čistící prostředky 20 l
Palivová nádrž 25.0 l/min.
Hmotnost 171.0 kg
Rozměry (D x Š x V) 1330x750x1060 mm

Kód výrobce: 1.071-900.0
EAN: 4054278134925
Dostupnost: do 3 dnů
Běžná cena: 105 300 Kč
Ušetříte: 16 000 Kč
Vaše cena:
89 300 Kč bez DPH
108 053 Kč včetně DPH

Popis produktu KÄRCHER HDS 10/20-4 M - vysokotlaký čistič s ohřevem EASY!Force 1.071-900.0

Hlavními znaky horkovodního vysokotlakého stroje Kärcher HDS 10/20-4M se 4-pólovým pomaloběžným elektromotorem jsou ekologie, snížení provozních nákladů, efektivita provozu, jednoduchost obsluhy, nižší poruchovost a optimalizace poměru mezi užitnou hodnotou, výkonem a cenou.

Stroj Kärcher HDS 10/20-4 M umožňuje pracovat v ECO provozu. Při zapnutí tohoto stupně provozu, racuje stroj v ideálním eco provozu při teplotě 60°C a to při plném průtoku vody. Díky optimálnímu přizpůsobení cyklů hořáku v tomto stupni provozu je spotřeba v porovnání s plným výkonem na 80°C až 20% nižší. V praxi to znamená, že při použití tohoto stupně provozu lze docílit velice kvalitního výkonu a mycího efektu, při rapidním snížení provozních nákladů a mnohem nižší ekologické zátěži.

Dále stroj Kärcher HDS 10/20-4 M disponuje možností nastavení až pěti stupňů tvrdosti přiváděné vody a tím optimalizace přisávání změkčovacího prostředku. Díky tomuto přesnému dávkování změkčovacího prostředku lze mnohem účinněji zabránit usazování kotelního kamene ve spirále hořáku. Prodlužuje se takto životnost hořáku, jeho konstantní výkon a nedochází s přibývajícím časem ke zvyšování spotřeby a energetické náročnosti stroje.

Zcela nová, optimalizovaná platforma tří pístového axiální čerpadla, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Písty jsou z kvalitní tvrzené keramiky s dlouhou životností. Integrovaný jemný filtr zabraňuje průniku jemných částeček, které by mohly čerpadlo poškodit. Médiem čerpadla je velice kvalitní, vodou chlazený, 4-pólový pomaloběžný elektromotor s dlouhou životností a nízkou hlučností.

Nový typ pistole EASY!Force umožnuje práci bez únavy díky využití zpětného rázu vysokotlakého paprsku ke snížení síly potřebné pro stisk rukojeti na nulu. Nový typ rychlospojek EASY!Lock umožnuje výměnu příslušenství 5x rychleji oproti použití běžného příslušenství. Došlo také ke zvýšení robustnosti a životnosti celého příslušenství.

Centrální přístrojová deska pro intuitivní ovládání zajišťuje komfort a jednoduchost obsluhy stroje. Vše je přehledně a jednoduše umístěno v zorném poli obsluhy, mezi transportními madly stroje, navíc doplněno LED kontrolkami chodu. Snadnou manipulaci zajišťují dvě vodící a dvě velká pogumovaná kola, umístěná na robustním podvozku s ochranným rámem. Ergonomická madla jsou uzpůsobena jak pro tlačení stroje, tak pro jeho táhnutí. Jednou z možností zjednodušení přemístění stroje či přejetí překážky je také možnost naklonit stroj tím, že si obsluha jednoduše pomůže vsunutím nohy do speciálního otvoru a potlačením proti tahu rukou na madlech. Stroj se tak překlopí na zadní velká kola a lze jej přetáhnout přes překážku nebo vytlačit do svahu.

Další novinkou jsou definovaná místa ze spodu stroje, která slouží pro jednoduchou nakládku nebo vykládku pomocí vidlí vysokozdvižného vozíku a upínací body, kterými lze stroj jednoduše ukotvit na přepravovaném vozidle.

Bezpečnost provozu je u tohoto čističe KARCHER zajištěna hned několika způsoby. Čidlo spalin – integrované čidlo v komínku stroje, které při překročení teploty nad 300°C stroj odpojí z provozu. Bezpečnostní opláštění komínku stroje, odolné proti vysokým teplotám. Robustní podvozek stroje s ochranným rámem. Přesné dávkování čistících prostředků se systémem výplachu čistou vodou při přepnutí do polohy nula. Integrovaný vodní filtr ve stroji. SDS Soft systém – kompenzující oscilaci ve vysokotlakém systému a zvyšující životnost všech systémů vedoucích vysoký tlak.

Pojistka proti nedostatku paliva – automatické vypnutí stroje při jeho nedostatku. Nová adaptace systémové péče chrání topné spirály před zavápněním. Systém kódovaných nádob se změkčovacím přípravkem, neumožňující práci bez tohoto přípravku nebo jeho nahrazování nežádoucími chemickými přípravky. Čistící přípravky ze série systémové péče Advance, pečující o celý stroj.

Použití:

pro středně velké provozy a automobilové dílny, pro mytí automobilů, podvozků, čistění motorů, pro předmytí, všeobecné čištění v průmyslu, obcích a v zemědělství


Příslušenství:

 • Ruční stříkací pistole EASY!Force
 • Vysokotlaká hadice, 10 m
 • Pracovní nástavec, 1050 mm
 • Power tryska
 • Servo Control
 • Systém proti překroucení hadic (AVS)
 • zvenčí plnitelné nádržky na čisticí prostředky, ochranu proti zavápnění a palivo
 • Obslužný panel se světelným indikátorem
 • Třípístové axiální čerpadlo, with ceramic pistons
 • Vypínání tlaku
 • Zástrčka pro změnu pólů
 • Servisní elektronika
 • Servisní elektronika s LED-kontrolkou
 • 2 nádržky na čisticí prostředky
 • Ochrana před chodem na sucho

Parametry produktu KÄRCHER HDS 10/20-4 M - vysokotlaký čistič s ohřevem EASY!Force 1.071-900.0

Druh proudu 3/400/50 Ph/V/Hz
Pracovní tlak 30-200/3-20 bar/Mpa
Průtok 500-1000 l/h
Max. teplota přívodní vody 155-80 °C
Příkon 7,8 kW
Nádobka na čistící prostředky 20 l
Palivová nádrž 25.0 l/min.
Hmotnost 171.0 kg
Rozměry (D x Š x V) 1330x750x1060 mm

Příslušenství pro KÄRCHER HDS 10/20-4 M - vysokotlaký čistič s ohřevem EASY!Force 1.071-900.0