NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

MPD Ralex čistič koberců 10 kg


MPD Ralex je alkalický čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění koberců a čalounění, má světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní. Ralex je obzvláště vhodný pro čistění vnitřků dopravní techniky, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu. Je vhodný také pro čištění povrchů jako koženky, umakartu, dlaždic a PVC. Velmi účinně a intenzivně čistí zašlé povrchy.

Kód výrobce: 98
Dostupnost: Skladem
Vaše cena:
373 Kč bez DPH
451 Kč včetně DPH

Popis produktu MPD Ralex čistič koberců 10 kg

Dávkování přípravku:

podle stupně znečištění se Ralex maximální doporučená koncentrace je 50 g/l, běžné čištění od koncentrace 5 g/l j vyšší koncentrace se používá pro předčištení skvrn používají se aplikační roztoky maximálne do 60°C

Použití:

prostředek lze použít pro nenasákavé povrchy, které lze mýt vodou. Není vhodný pro mytí lehkých kovu. Není vhodný pro extrakční čištení vlněných kobercu a koberců barvených přírodními barvivy. Jsou-li pochybnosti o stabilite materiálu, je vhodné prípravek předem odzkoušet. Přípravek nemá prijít do styku se silnými kyselinami. V nezředěném stavu rozpouští lehké kovy (hliník, zinek) a uvolňuje vodík.