NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

MPD Puron RA 10 odmaštující prostředek 13 kg


MPD Puron RA je silně alkalický pěnivý prostředek určený pro odstraňování mastnoty, mytí udíren, pečících zařízení a silně zamaštěných ploch, např. podlah v masokombinátech. Účinnost alkálií na živočišné tuky je umocněna komplexem tenzidů. Při použití ve formě pěny narušení i obtížně odstranitelné zašpinění. Obsahuje asi 30% alkálií v přepočtu na hydroxid sodný. Pro mytí podlah se používá koncentrace 1-10% a pro mytí udíren koncentrace 3-10%.

Kód výrobce: 92
Dostupnost: Skladem
Vaše cena:
475 Kč bez DPH
575 Kč včetně DPH

Popis produktu MPD Puron RA 10 odmaštující prostředek 13 kg

Dávkování přípravku:

použítí při pěnovém dvouetapovém čištění 3 -10% a také při vysokotlakovém čištění 0,3% Vhodný také pro ruční mytí podlah 1 -10% účinnost mycího roztoku se zvyšuje s teplotou. optimální teplota roztoku je asi 60°C a pro zvýšení účinnosti je výhodné nechat pusobit prípravek min. 15 min. vzhledem k vysoké alkalitě je u prostředku nižší penivost než u ostatních pěnotvorných prostředků kvůli zabránění vzniku suché pěny, jejíž aerosol silně dráždí plíce

Použití:

Použití je pouze na nerezové a keramické povrchy v místech, kde je možný dokonalý oplach vodou. Přípravek nesmí prijít do styku se silnými kyselinami. I ve zředěném stavu rozpouští lehké kovy (hliník, zinek) a uvolňuje vodík.