NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

MPD Purex T čistič koberců 10 kg


MPD Purex T je určen k čištění koberců a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a na čištění a údržbu voděodolných podlahových krytin pomocí podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Kód výrobce: 61
Dostupnost: Skladem
Vaše cena:
321 Kč bez DPH
388 Kč včetně DPH

Popis produktu MPD Purex T čistič koberců 10 kg

Dávkování přípravku:

Používá se v koncentracích 0,1 - 0,5 % pri teplote vodydo 50 °C. Purex T je slabe alkalický a je treba zabránit dlouhodobému styku s pokožkou. Při extrakčním zpusobu čištění je roztok nepěnivého prostředku vstřikován z nádrže pod tlakem do koberce a okamžite následne odsát spolu s rozpuštenými nečistotami. Skvrny a silné nečistoty odstraníme předčištením asi 10% roztokem Purexu T, který necháme pusobit asi 15 min.

Použití:

Prostředek je vhodný na všechny materiály, které lze čistit vodou. Svým charakterem se blíží jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. U méně kvalitních textilních podlahových krytin je třeba věnovat pozornost promáčení osnovy, které muže vést k poškození pevnosti, nebo tvaru. Přípravek poškozuje hliník. Aplikaci na citlivém materiálu je vhodné předem odzkoušet.