NAVRCHOLU.cz

INTE čistící technika s.r.o.

Aktuality

Kärcher celoroční akce pro rok 2019

Kupte si v akci nové stroje Kärcher. Opět v akci čistič koberců Puzzi 10/1 a mnoho dalších produktů.

Akční leták Kärcher pro rok 2019 si můžete prohlédnout zde.

Přehled výrobků Kärcher v akci pro rok 2019.

Exkluzivní řada Kärcher Home Line

Vánoce se blíží, udělejte si radost s naší novou exkluzivní řadou pro domácnost.

Přehled výrobků Kärcher Homeline.

Profesionální čistič oken Kärcher WVP 10

Vyzkoušejte novinku v sortimentu aku stěrku na okna Kärcher WVP 10, která je určena pro použití v náročném prostředí jako jsou úklidové firmy, restaurace, kancelářské budovy, nemocnice, provozovny, toalety apod. Tento vysavač oken Kärcher se vyznačuje vysokým výkonem, který umožňuje jak svislé, tak vodorovné použití. Díky bohatému příslušenství je s ním práce opravdu velmi příjemná.

Kärcher WVP 10.

Podpořte s námi boj za zdravá prsa!!!

Včasná detekce může zachránit životy. To platí zejména pro rakovinu prsu. Firma KÄRCHER se proto rozhodla opět podpořit v letošním roce boj proti rakovině prsu a za její prevenci.

Vzhledem k tomu, že se jedná především o problematiku žen, vytvořili jsme exkluzivní speciální „ženský“ produkt – vysavač na okna WV 2 Premium Pink Ribbon v růžovo-bílé variantě.

Z prodeje každého kusu WV 2 Premium Pink Ribbon odvede KÄRCHER Česká republika částku ve výši 50 Kč na konto Aliance žen s rakovinou prsu.

Jako logický druhý krok naší podpory boje proti rakovině prsu je spolupráce s firmou Avon a generální partnerství tradičního Avon pochodu, jehož 18. ročník se koná dne 9.6.2018 v Praze. Startujeme ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí směr Štvanice.

V loňském roce se Avon pochodu zúčastnilo cca 23 000 lidí, prodalo se 31 000 triček Avon pochodu a odvedlo se 7 900 000 Kč na podporu boje proti rakovině prsu.

Věříme, že nás v tomto boji také podpoříte – ať už nákupem růžovo-bílé akustěrky, v našich prodejnách nebo osobní účastí na Avon pochodu.

Bestsellers 2018 - neprodávanější produkty pro Vaši domácnost.

Pusťte do svého domu jaro!!! Vyberte si pro jarní úklid vhodný produkt z našeho výběru neprodávanějších strojů pro použití v domácnosti a na zahradě.

Leták Kärcher Bestsellers 2018 si můžete prohlédnout zde.

Přehled nejprodávanějších výrobků Kärcher Home and Garden pro rok 2018.

Standardní záruční doba je nyní prodloužena až na 5 let!!!

Nově poskytujeme delší záruční dobu na čerpadla z řady Home and Garden a na profesionální vysokotlaké čističe KÄRCHER bez ohřevu a s ohřevem vody zakoupené v rámci roční akce platné v období od 1.1.2018 do 31.12.2018! Pro více informací nás prosím kontaktujte.

S plevelem nyní zatočíte bez námahy!!!

Dělají se Vám na čele vrásky při pomyšlení na plevel v zámkové dlažbě či kolem obrubníků? Nabízíme řešení jak se plevele zbavit bez pomoci chemie na bázi herbicidů, pouze za použití přírodě šetrného řešení pomocí horké vody. K tomu účelu poskytne vysokotlaký čistič optimální teplotu 98 °C, zatímco se adaptér trysek, který je součástí dodávky, postará o průtok vody na nosiči trysek.

Zakupte nástavec na likvidaci plevele KÄRCHER WR 20 nebo KÄRCHER WR 50 na profesionální vysokotlaký čistič s ohřevem a efektivně, kvalitně a především trvale odstraňujte plevel.

Katalog produktů Kärcher Dům a zahrada 2018…..Novinka!!!!

Máte problémy s místem? Kärcher nabízí rafinované řešení, aby se hezké věci v životě ocitly v centru pozornosti.Čím méně místa potřebuje, tím lépe.

...........VÍTEJ, KAŽDODENNÍ ŽIVOTE! SBOHEM, ŠPÍNO!

Katalog Kärcher Home and Garden 2018 si můžete prohlédnout zde.

Ano, máme vše: vysavače, parní čističe, vysokotlaké přístroje s novou funkcí KÄRCHER FULL CONTROL PLUS, revoluční podlahové čističe, bateriová košťata, bateriové čističe oken, parní vysavače, leštičky podlah, zametací stroje.......

Německý vývoj - německá technologie - 100% testovaná kvalita

Kärcher EASY!Lock adaptéry

Abyste mohli příslušenství s přípojkou EASY!Lock bez omezení používat se stávajícími stroji a příslušenstvím s metrickými závity (M 22 × 1,5), vyvinuli jsme speciální adaptéry. Pro spojení vysokotlakých čističů a příslušenství a zaručení budoucí a zpětné kompatibility Vám nabízíme 9 různých adaptérů. Každý adaptér je opatřený dvoubarevným plastovým povlakem a vyraženým číslem. Přípojka v antracitové barvě je nová přípojka EASY!Lock, přípojka v černé barvě je pro běžný metrický závit.

Na níže uvedeném odkazu najdete přehled všech adaptérů s příslušným účelem použití. Přehled adaptérů Kärcher Easy!Lock.

EASY!Force katalog s přehledem adaptérů ke stažení.

Nová řada parních čističů KÄRCHER

Pro letošní rok pro Vás firma Kärcher připravila novou SC řadu parních čističů Kärcher. Parní čističe Kärcher poskytují kompletní hygienu a ochranu domácnosti proti špíně a bakteriím, až 99.99% účinnost. Vyzkoušete s námi univerzálnost parních čističů Kärcher, jak v kuchyni, koupelně, tak při žehlení.

Objevte řadu možností jejich příslušenství a použití a to bezjakéholiv chemie!!!! Více informací o nové řadě parních čističů Kärcher naleznete zde.

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč

Využijte jedinečné příležitosti a nakupte výrobky od firmy Kärcher s dopravou zdarma.

Čistič oken Kärcher vítězem testu MF Dnes

Kärcher okenní čistič s odsáváním WV 50 se stal jasným vítězem nezávislého redakčního testu MF Dnes.

S příchodem jara se redakce MF Dnes rozhodla nezávisle otestovat různé způsoby mytí oken. Redaktoři MF Dnes zjišťovali, jak mít nejlépe, nejrychleji a nejčistěji umytá okna. Kromě běžných technik mytí oken pomoci obyčejných nástrojů a čisticích přípravků, co má doma každý k dispozici, byly také vyzkoušeny speciální techniky, včetně robotického čističe oken a aku stěrky Kärcher WV 50 Plus.

Jasným vítězem tohoto testu z hlediska pracnosti, časové náročnosti a jednoduchosti se stala aku stěrka Kärcher WV 50 Plus.

Mezi hlavní výhody díky kterým tato akku stěrka získala jasné prvenství patří především skvělé přilnutí stěrky ke sklu, sací výkon samotného přístroje a rychlost práce bez kontaktu se špinavou vodou. Finálním výsledkem bylo čisté okno beze šmouh, včetně rohů.

Nakupujte tohoto šikovného domácího pomocníka i jeho nástupce Kärcher WV 2 Premium nyní v akci.

KÄRCHER WV 50 Plus.

KÄRCHER WV 2 Premium.

Výsledek testu byl uveřejněn v MF Dnes – „Doma Dnes" dne 19.3.2014. Test MF Dnes ke stažení .

Řada Kärcher eco!ogic – nové myšlení pro novou dobu.

Kärcher je považován za firmu, která se drží na předních místech na trhu a jako taková chce jít ostatním příkladem. V současné době nelze přehlížet životní prostředí, kdy je zcela nutné chovat se k němu s největší péčí a starostlivostí. Firma Kärcher proto tuto potřebu vtělila do nové řady eco!ogic, ve které vyvinula zcela novou generaci strojů. Tato vhodně spojuje nepřekonatelný výkon, snadnou obslužnost a zároveň inovativní techniku. Spojením těchto činitelů jsou vysoce kvalitní stroje s maximálním výkonem, které jsou současně šetrné k přírodě. Kärcher řadou eco!ologic nastavuje novou vyšší laťku v rámci ekologie. Díky maximální kvalitě, vysoké technické vyspělosti, výrazné přívětivosti k uživatelům, neskutečnému čistícímu výkonu a především pokrokovému řešení pro šetrné zacházení s přírodními zdroji se firma Kärcher stává leadrem na trhu s čistící technikou.

Kompletní řadu strojů Kärcher eco!ogic neleznete zde: Řada Kärcher eco!ogic

.

Nově v nabídce špičkové vysavače Kärcher pro vysávání popela z Vašeho zahradního čí domácího grilu nebo krbu.

Topíte v kamnech a pokaždé, když je čistíte a vymetáte, připadáte si jako Popelka? Teď, už nemusíte. I na tuhle špinavou práci již existuje technika. Moderní vysavače popela Kärcher vyčistí a vysajou popel ze všech skulinek vašeho krbu či grilu. Model vysavače na popel Kärcher AD 3.200 lze mimo jiné ve spojení se sací trubkou a podlahovou hubicí používat také jako plnohodnotný vysavač pro vysávání běžných suchých nečistot. Tyto vysavače Kärcher mají revoluční systém filtrování a jsou certifikovány nezávislou akreditovanou zkušebnou TÜV. Nyní pro Vás máme tyto vysavače v akci za akční cenu.

Více naleznete zde: Vysavače popela Kärcher

.

Kärcher iSolar

Boom solárních panelů s sebou nese i potřebu se o ně starat - pravidelné čištění zvýší výkon o více než 10%.

Na solárních modulech se usazují různé nečistoty – prachové částice, písek, saze atd., které výrazně snižují účinnost solárních systémů. Přirozené atmosférické jevy, jako je vítr nebo déšť však k dokonalému vyčištění nepomohou. Vždy je třeba sklo vyčistit mechanicky, nebo za pomoci tlakové vody. Firma Kärcher Vám nyní nabízí řešení, a to speciální sadu příslušenství k tlakovým mycím strojům - Kärcher iSolar. Toto příslušenství obsahuje speciální kartáče různého průměru - 400 mm nebo 800 mm, speciální teleskopické nástavce různé délky a speciální příslušenství Kärcher iSolar. Zároveň je systém kompatibilní s většinou vysokotlakých strojů nabízených firmou Kärcher.

„O potřebě čištění solárních a fotovoltaických panelů není třeba pochybovat. Nečistoty snižují výkonnost solárních a fotovoltaických systémů. S řešením iSolar od firmy Kärcher by to již pro Vás neměl být problém. Využijte výkon Vašeho solárního systému na maximum, více informací naleznete zde: Kärcher iSolar - vysokotlaké čištění solárních panelů.


Nový vzhled Profesionálních strojů KÄRCHER v roce 2013 - „Zvenku antracitová. V srdci žlutá.“

Nejlepší výrobky KÄRCHER Professional v roce 2013 ukážou svou novou tvář v ušlechtilé antracitové barvě. "Přesvědčivě jiné, ale skrz naskrz žluté."

Tímto krokem uskutečnil výrobce čisticí techniky - firma KÄRCHER - po změně z modré na žlutou v roce 1974 druhou obrovskou změnu barvy ve své firemní historii.

Za tímto počinem se neschovává jen pouhá změna vzhledu: stroje pro profesionální používání, které jsou od tohoto okamžiku nabízeny pouze v antracitové barvě, jsou součástí nového strategického zaměření celého koncernu na potřeby zákazníka.

„Komplexní uspokojení potřeb našich zákazníků je naší prioritou. Jedním z důležitých kroků je nová barva strojů, která zákazníkům podstatně usnadní orientaci při jejich výběru", říká Hartmut Jenner, předseda správní rady Kärcher. „Očekávání zákazníků vůči naší značce jsou výchozím bodem a cílem našeho myšlení a jednání."

První krok firma KÄRCHER završila již v roce 2010, kdy představila v nové barvě program strojů pro úklid budov. Výsledky průzkumu trhu a pozitivní vývoj obratu v tomto segmentu dávají za pravdu: změna barvy je správné rozhodnutí a zákazníci si ji přejí.

Optické ohraničení sortimentu Professional od nabídky pro soukromé uživatele, u které zůstane zachována proslulá žlutá KÄRCHER barva, prospěje především odborně zaměřeným prodejnám; ty mohou v budoucnu jednodušeji pomoci zákazníkům v jejich rozhodování.

Kromě toho mají antracitově zbarvené stroje tu výhodu, že jsou nenápadné a lépe zapadnou do okolního prostředí. Tato barva je také méně citlivá vůči ušpinění, takže se snižuje potřeba čištění stroje. Navíc lze uživatelům usnadnit řízení a údržbu stroje pomocí navádění barvami: všechny obslužné prvky, týkající se procesu čištění, jsou žluté. Světle šedé zbarvení má proti tomu vše, co se týká údržby a servisu.

Nové antracitové stroje KÄRCHER Professional.

Katalog Profesionálních čistících strojů Kärcher v nové barvě

.

Půjčovné u vybraných strojů Kärcher zdarma.

Rádi byste si před zakoupení stroje uvedený stroj vyzkoušeli a zjistily, který je pro Vás nejvhodnější? U vybraných strojů je to nyní samozřejmě možné. V případě, že Vám bude stroj vyhovovat a následně si jej zakoupíte, nebudete za půjčovné nic platit. V případě, že vyhovovat nebude, nabízíme zvýhodněné půjčovné. Pro nabídku strojů k zapůjčení a jejich podmínky nás prosím kontaktujte na tel. 224 810 656 nebo emailem.